Pátek 18. října

Volná místa

Dopravní dispečeři/LOGISTIK

Náplň: komunikace s dodavateli a zákazníky; vyjednávání cen dopravy; proclívání zboží, komunikace s celním úřadem, vedení celní agendy, evidence a dokumentace; řešení případných problémů vzniklých při přepravě zboží Požadavky: SŠ/VŠ vzdělání; zkušebnosti v oboru logistiky výhodou; nutná znalost AJ - kazdodenní komunikace slovem i písmem znalost práce na PC, MS Office, MS Excel; spolehlivost, samostatnost, pečlivost, důslednost Nabízíme: zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí; příspěvek na stravování; bonusy / prémie; služební telefon; firemní akce, vzdělávací školení; Nástup: možný ihned

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 27000Kč

Firma: APEX pro gaming a.s.

Obec: Litvínovice

Okres: České Budějovice

Obor: Administrativa

Pracoviste: APEX pro gaming a.s. pracoviště České Budějovice, Pod Stromovkou 207, Litvínovice, 370 01 České Bud

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 702 263 711

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/SEŘIZOVAČI A OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Ruční broušení jednoduchých nerezových součástek armatur, obrušování povrchů svarů ruční bruskou, čištění a odmašťování součástek...

Učitelé odborných předmětů (kromě pro žáky se speciálními vzdělávacími potřebami)/UČITEL/KA 2. stupně - český jazyk + dějepis

UČITEL/KA 2. stupně - nejlépe český jazyk + dějepis Pracovní poměr na dobu určitou - zástup za rodičovskou dovolenou Požadované vzdělání:...

Stavební technici přípravy a realizace investic, inženýringu/PŘÍPRAVÁŘ STAVEB

Pracovní náplň: Kontrola projektové dokumentace (PD) a její kompletnosti Zpracování výkazů výměr dle PD Zpracování cenových nabídek...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.