Úterý 22. října

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích/AUTOELEKTRIKÁŘ - AUTOMECHANIK

vyučen v oboru, praxe vítána - zaučíme

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 30000Kč

Firma: AUTOSERVIS NOVOTNÝ spol. s r.o.

Obec: Týn nad Vltavou

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Táborská 568, 375 01 Týn nad Vltavou 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 602 445 757

Seřizovači a obsluha obráběcích strojů (kromě dřevoobráběcích)/SEŘIZOVAČI A OBSLUHA OBRÁBĚCÍCH STROJŮ

Ruční broušení jednoduchých nerezových součástek armatur, obrušování povrchů svarů ruční bruskou, čištění a odmašťování součástek...

Seřizovači a obsluha konvenčních soustruhů/OBSLUHA CNC - pracovník kovoobrábění

Náplň práce: obsluha CNC (frézka nebo soustruh), kovoobrábění, kontrolní měření, čtení výkresové dokumentace Požadujeme: technické...

Mechanici a opraváři osobních automobilů/AUTOMECHANIK VOLVO

Hledáme nového kolegu z oblasti oprav osobních či užitkových vozů, zkušeného nebo méně zkušeného, kterého zaškolíme. NABÍZÍME: o...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.