Úterý 22. října

Volná místa

Obchodní zástupci/Obchodní zástupce

pracoviště: Ústecký kraj Jedná se o nabízení produktů zdravé výživy (marmelády, dipy k masům, koření) Požadujeme: - komunikativnost, znalost PC, ŘP skup. B, vyhodou znalost NJ výhodou V případě zájmu se hlašte telefonicky PO - PÁ od 8:00 do 14:00

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 16300Kč

Firma: Jaroslav Starý

Obec:

Okres:

Obor: Finance

Úvazek: Plný úvazek

Pracoviste: Jaroslav Starý 001, Teplice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 724 950 355

Pomocní dělníci ve výrobě/*Pomocný dělník ve výrobě

Náplň práce: fyzicky namáhavá práce ve strojírenské výrobě. Zájemci se mohou hlásit u kontaktní osoby - pan Juri Caisin: - zasláním...

Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů/AUTOMECHANIK-AUTOELEKTRIKÁŘ-AUTOELEKTRONIK

Popis práce: - opravárenské, údržbářské práce a užitkových vozidel - diagnostika závad za pomocí měřících přístrojů - odstraňování...

Mechanici a opraváři autobusů a trolejbusů/AUTOMECHANIK

Pro stále se rozvíjející výrobu autobusů hledáme nové kolegy na pozici automechanika. Práce je vhodná i pro absoventy. MÍSTO VÝKONU: Dolní...

Kontaktní formulář s kontaktními údaji stačí vyplnit jednou.