Pátek 18. října

Odborní asistenti v administrativě/ASISTENT/KA VEDENÍ SPOLEČNOSTI (Office manager)

Životopis zasílat na Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. Pracovní náplň - Administrativní a organizační podpora vedení společnosti - Organizace schůzek a porad - Zajištění chodu kanceláře - Základní operace s účetními doklady - Kontrola, účtování a příprava vydaných a přijatých faktur a jednoduchých interních dokladů či pokladny - Zajištění objednávek materiálu - Správa vozového parku - Evidence nákladů společnosti - Práce s ekonomickým softwarem Co požadujeme? - Praxi na obdobné pozici - Dobrá znalost MS Office - Středně pokročilá znalost anglického jazyka slovem i písmem - Organizační a komunikační schopnosti - Samostatnost, pečlivost, spolehlivost, smysl pro pořádek - Profesionální vystupování - ŘP sk. B Co nabízíme? - velmi dobré platové ohodnocení - 25 dní dovolené - fixní pracovní doba - stravenky - Pracovní doba 40 hodin týdně - příjemné pracovní prostředí v úspěšné české firmě - notebook, telefon, stravenky - nástup možný ihned

Vzdelani: ÚSV

Plat: 25000Kč

Firma: Arlego Fulfillment s.r.o.

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Administrativa

Pracoviste: Arlego Fulfillment s.r.o., Plzeň-Křimice, Chebská 659/21, Křimice, 322 00 Plzeň 22

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Seřizovači a obsluha konvenčních fréz/Brusič na plocho

Popis pozice: Broušení dílů v zakázkové výrobě - litinové, nerez, barevné kovy, tvrdokovové materiály. Požadujeme: - vyučení ve strojírenském...

Obsluha strojů na balení, plnění a etiketování/Dělníci ve výrobě

Místa výkonu práce: Komenského 598, 332 03 Šťáhlavy, Chebská 79/23, 322 00 Křimice Hlavní náplň práce: • obsluha technologické linky...

Ostatní úředníci/Úředník/úřednice Odboru životního prostředí - státní správa lesů a myslivost

Na volnou pracovní pozici je vypsáno výběrové řízení. Uchazeč musí podat do 15. 10. 2019 písemnou přihlášku a doložit další dokumenty....

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.