Úterý 22. října

Pokladníci v prodejnách/Pracovník / pracovnice ve službách - výdej jídel, prodej zboží

Pracovník / pracovnice ve službách - výdej jídel, prodej zboží náplň práce: výdej jídel, prodej zboží, úklid prostorů a zařízení na výdeji pracoviště: Jídelna VTP, Plzeň - Teslova ulice pracovní úvazek : 40 hodin týdně pracovní doba: jednosměnný provoz (po-pá) nástup: možný ihned, listopad 2019 mzda: 16.000 Kč měsíčně (13.500,- Kč + OH do 2.500,- Kč za měsíc, podle výkonu a hodnocení) Požadavky na uchazeče o práci: vzdělání : základní, vyučení další požadavky : zodpovědnost, spolehlivost, pracovitost, zdravotní průkaz Vhodné i pro ZPS. Informace, kontakt: Jitka Studenovská, mobil: 603 813 517, volat výhradně v době: 8:00 - 10:00 h nebo 13:00 - 15:00 h e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář.

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 16000Kč

Firma: EnergoSlužby s.r.o.

Obec: Plzeň

Okres: Plzeň-město

Obor: Finance

Pracoviste: EnergoSlužby s.r.o. - VTP, Teslova 1202/3, Skvrňany, 301 00 Plzeň 1

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 603 813 517(vol

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Strojní inženýři projektanti, konstruktéři/Konstruktér Elektro

VŠ vzdělání elektrotechnického směru. Vhodné i pro absolventy. Praxe v oboru výhodou. Znalost práce s CAD systémy, Siemens NX a Engineering...

Elektromechanici elektrických zařízení (kromě zařízení v dopravních prostředcích)/ELEKTROMONTÉR AŽ 170 KČ / HOD

Elektromontér Hledáme elektromontéra do výroby leteckých interiérů. Náplň práce: Výroba kuchyněk do letadel Airbus, vhodné pro manuálně...

Montéři kovových konstrukcí/Montáž oplocení

Náplň práce: rozměření, vyvrtání děr, betonování, následně montáž oplocení. Místo výkonu práce: Plzeňský kraj Požadavky: spolehlivost,...

Prohlížením těchto stránek si šetříte Váš datový limit pro mobilní internet.