Úterý 22. října

Volná místa

Pracovníci ostrahy, strážní/Strážný - střídač

Náplň práce: - ostraha objektů v Plzenském kraji - jedná se o všechna pracovište v Plzenském kraji - nepravidelná pracovní doba - zastupování strážných na střediscích v regionu Čechy dle potřeb zaměstnavatele Požadujeme: - dokončené základní vzdělání - čistý trestní rejstřík - řidičský průkaz B a řidičské zkušenosti - absolutní spolehlivost v nástupu do služby - schopnost práce v nočních hodinách - možnost a schopnost strávit několik dní mimo bydliště - profesní kvalifikace strážný výhodou, ne podmínkou - schopnost dorazit na místo určení, dobrá orientace Nabízíme: - práci ve stabilní společnosti - vozidlo ke služebním cestám - nástup ihned nebo po dohodě - zákonné příplatky za noční, víkendy a svátky - cestovní náhrady (stravné) - mzda paušální částkou 10.000,- Kč práce nad rámec paušálu 94,- Kč/hod. - odměna za činnost dle jednotlivých pracovišť až 3.000,- Kč Kontakt e-mailem, telefonicky Út, Pá 8:00 - 15:00 Kontaktní osoba: Michaela Ilková, tel. 477 070 025, e-mail: Kontaktujte nás cez kontaktní formulář. do 14 dnů bude zpětný kontakt

Vzdelani: Základní + praktická škola

Plat: 10000Kč

Firma: OKO 69, s.r.o.

Obec: Domažlice

Okres: Domažlice

Obor: Obrana a ochrana

Úvazek: Zkrácený úvazek

Pracoviste: OKO 69, s.r.o. - Domažlice II., Cihlářská 511, Bezděkovské Předměstí, 344 01 Domažlice 1

Pracovni vztah: Zkrácený úvazek

Telefón: +420 477 070 025

Kontaktní formulář:

* Povinné údaje

*Jméno:

*Email:

*CV:

Náplň práce: - ostraha objektů v Plzenském kraji - jedná se o všechna pracovište v Plzenském kraji - nepravidelná pracovní doba - zastupování...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.