Úterý 22. října

Volná místa

Provozní zámečníci, údržbáři/ÚDRŽBÁŘ

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 20000Kč

Firma: BONUS obchodní agentura, spol. s r.o.

Obec: Borovany

Okres: České Budějovice

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: BONUS obchodní agentura, spol. s r.o. - pracoviště Borovany, Růžovská 698, 373 12 Borovany

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 739 593 763

Elektromechanici elektrických zařízení v dopravních prostředcích/ELEKTROMECHANIK pro trakční trolejové vedení

Základní požadavky pro nabízenou pracovní pozici: vyučení v oboru elektro, osvědčení dle vyhlášky č. 50/1978 Sb., § 5 (se zajištěním...

Seřizovači a obsluha číslicově řízených strojů/OBSLUHA OHRAŇOVACÍHO LISU

Náplň práce: obsluha ohraňovacího lisu, kontrolní měření, čtení výkresové dokumentace Požadujeme: technické vzdělání (možné nahradit...

Manipulační dělníci ve výrobě/PRACOVNÍK/CE KOMPLETACE - MANIPULANT

pracovní doba 37,5 hodiny týdně, plný úzvazek, zkrácený, nástup ihned, Zásobování dílny, obsluha paletovacího vozíku, není nutný ŘP...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.