Úterý 22. října

Volná místa

Řezači plamenem/PALIČI - Kontakt: osobně.

Kontakt: osobně.

Vzdelani: Střední odborné (vyučen)

Plat: 15000Kč

Firma: Radek Škvára, s.r.o.

Obec: Kotopeky

Okres: Beroun

Obor: Výroba a provoz

Pracoviste: Radek Škvára, s.r.o. Kotopeky, Kotopeky 75, 268 01 Hořovice

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 777 706 614

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/TRUHLÁŘI

TRUHLÁŘI - Místo výkonu práce: Cerhovice. Upřeňující informace: úkolová mzda, není nutné vyučení v oboru. Kontakt: osobně (Hořovice,...

Pomocní dělníci ve výrobě/POMOCNÍ DĚLNÍCI VE VÝROBĚ- Kontakt: úřední den pro uchazeče o zaměstnání je každý PÁ od 8:00 - 8:30 hodin (budova firmy Albi

Náplň práce: zvedání a manipulace s těžkými břemeny. Požadujeme: fyzickou zdatnost, zodpovědnost, manuální zručnost, učenlivost, bezúhonnost....

Pekaři, cukráři (kromě šéfcukrářů) a výrobci cukrovinek/VEDOUCÍ SMĚNY

VEDOUCÍ SMĚNY - Místo výkonu práce: Beroun. Doplňující informace: jedná se jednosměnný provoz - převážně noční směny. Požadavky:...

Vaše poslední nastavení vyhledávání si budeme pamatovat 30 dní.