Úterý 22. října

Volná místa

Účetní všeobecní/Junior účetní - pokladní

Požadujeme: praxi na žádané pozici alespoň 3 roky, zkušenosti s podklady a "Přiznáním k silniční dani" vítány, znalost podvojného účetnictví, evidování daňových dokladů, příkazy k úhradě, práce se saldokontem závazků a pohledávek, zápočty pokladna CZK, příprava dokladů pro hlavní účetní, občasná fakturace. Řidičský průkaz sk. B. Měsíční odměny - osobní ohodnocení po zkušební době. Nabízíme: stravenky, sick days. Telefonický kontakt Po - Pá 8:00 - 12:00 hod., 13:00 - 17:00 hod.

Vzdelani: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Plat: 28000Kč

Firma: SMAŽÍK s.r.o.

Obec: Velké Přítočno

Okres: Kladno

Obor: Administrativa

Pracoviste: SMAŽÍK s.r.o. provozovna, Velké Přítočno 317, 273 51 Unhošť

Pracovni vztah: Plný úvazek

Telefón: +420 774 272 251

Vedoucí provozu školních jídelen a menz/vedoucí školní jidelny

Praxe v oboru vítána. Nabízíme: příspěvek z FKSP na stravování a rekreaci.

Učitelé v oblasti předškolní výchovy/Učitel/ka mateřské školy

Požadujeme: zodpovědnost, spolehlivost, praxi v oboru, 100 % kvalifikaci k výkonu profese Platové podmínky: dle aktuální platové tabulky se...

Truhláři (kromě stavebních) a pracovníci v příbuzných oborech/Truhláři - kompletace nábytku

Náplň práce: zakázková výroba a kompletace běžného i designového atypického nábytku ze všech typů materiálu. Nabízíme: 20 dní dovolené,...

Nabidka prace se pravidelne denne aktualizuje.